HOUSEBOAT CZARTER MAZURY - WYNAJEM JACHTÓW NA MAZURACH

Jacht półślizgowy Nautic 30 - s/y Magda - nowość 2021!

_
jacht nautic

Kalendarz rezerwacji:
Wyposażenie:

space

Galeria zdjęć:
jacht nautic jacht nautic jacht nautic jacht nautic jacht nautic jacht nautic jacht nautic jacht nautic jacht nautic jacht nautic

W celu uzyskaniu wyceny czarteru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Opis Jachtu:
Nautic 30 - s/y Magda
Jacht ten został stworzony by spełnić oczekiwania zarówno młodego pokolenia szukającego nowoczesnej linii kadłuba, wyróżniającego się dynamicznymi ale i spójnie skomponowanymi liniami – jak również bardziej doświadczonego pokolenia , potrzebującego jachtu ładnego, funkcjonalnego, pełnego praktycznych rozwiązań i udogodnień.

Nautic 30  jest jachtem o długości  9,15 m, z szeroką powierzchnią kabiny na pokładzie słonecznym umożliwiającą codzienny relaks w pozycji leżącej, jak również dzięki dostosowanej wysokości – bardzo wygodne miejsce do siedzenia, dla wszystkich członków załogi. Ukośnie poprowadzony dach w grafitowym odcieniu będzie wizytówką i rozpoznawalną dominantą tego jachtu. Dzięki uniesieniu nad kokpitem nawet najwyżsi użytkownicy nie będą narzekać na brak miejsca nad głową. Praktyczną i łatwą komunikację po pokładzie zapewnią dwa pół-pokłady jednakowej szerokości – lewy prowadzący bezpośrednio na platformę rufową, której wysięg to blisko 90cm tak aby zapewnić wygodne wejście z pomostu. Przestronny kokpit z siedziskami o wymiarach 180×210 pomieści komfortowo wszystkich pasażerów.

Przestrzeń pod pokładem przywita każdego przytulnością i odczuwalną wygodą – umożliwi to szerokość całkowita jachtu prawie 3m. Asymetryczna kabina dziobowa zapewni lepszą komunikację i większe wykorzystanie miejsca na czeęść wypoczynkową ze stołem. Kabina rufowa o imponującej szerokości ponad 155cm gwarantuje nie tylko wygodny sen i wypoczynek, ale także dzięki jej poprzecznemu rozplanowaniu – bardzo ważną powierzchnię magazynową/techniczną za jej ścianką w części rufowej. A wszystko to we wnętrzu uzupełnione praktycznymi szafkami i półkami, precyzyjnie wyprodukowanymi materiałami najwyższej jakości i światłem płynącym z dużych okien, tak aby użytkownik nie tracił kontaktu z otaczającą przyrodą.
  Parametry techniczne:
Ilość koi 4 + 2
Długość całkowita 9,15 m
Szerokość całkowita 2,98 m
Maksumalne zanurzenie 0,45 m
Prędkość maksymalna ok 17 km / h
Zbiornik paliwa 100 l
Zbiornik nieczystości 100 l
Zbiornik wody 120 l
Waga ok. 2800 kg
 
black 10 line