HOUSEBOAT CZARTER MAZURY - WYNAJEM JACHTÓW NA MAZURACH

Jacht Crownline 340 CR

8 osób, 4 osoby nocleg
jacht crownline

Kalendarz rezerwacji:
Wyposażenie:
• Duża kabina 2-osobowa
• 2-osobowy łóżko rufowe
• 2 silniki 862KM
• Kuchenka elektryczna
• Mikrofalówka
• Czajnik elektryczny
• Kostkarka do lodu
• Prysznic na trapie
• Bojler
• WC z prysznicem
• Nawigacja
space

Galeria zdjęć:
jacht crownline jacht crownline jacht crownline jacht crownline jacht crownline jacht crownline jacht crownline

W celu uzyskaniu wyceny czarteru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Opis Jachtu:
Luksusowy jacht motorowy Crownline 340 CR, przeznaczony do wynajmu ze skipperem i obsługą. Jacht Crownline 340 CR to szybki jacht motorowy. Łódź jest amerykańskiego projektu i stanowi doskonałe połączenie walorów wygody z bardzo wysokim standardem.  Niezapomnianych wrażeń, nawet najbardziej wymagającym koneserom rejsów motorowodnych dostarczają 2 silniki Mercruiser 496 MAG o łącznej mocy 760 KM. Wyposażenie łodzi oraz jej funkcjonalność powodują, że podczas rejsu jego uczestnicy mogą bezpiecznie i przyjemnie spędzić czas i  czerpać przyjemność z przejażdżki jachtem. Na luksusowej łodzi Crownline 340 CR  w czasie podróży w słoneczne dni można, czerpać uroki z kąpieli słonecznych, ponieważ posiada on specjalne materace do opalania. Po za godzinnymi przejażdżkami, wykonujemy również rejsy całodniowe, udostępniamy łódź na różnego rodzaju eventy, oraz uwielbiane przez Młode Pary sesje zdjęciowe, spotkania biznesowe, wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie. Prowadzimy kursy na sternika motorowodnego oraz na motorowodnego sternika morskiego. Na jachcie jednorazowo może przebywać 8 osób.
Jacht wyposażony jest: w GPS, radar Raymarine Quantum, ogrzewanie webasto, dziobowy ster strumieniowy, automatyczny system trymowania łodzi Zipwake, kamerę cofania, sonar CHIRP + DownVision, nagłośnienie w kokpcie Fusion 10+1, nawigację Raymarine eS128MFD, generator prądu, winda kotwiczna, oświetlenie trapu, przednie halogeny dalekosiężne, nagłośnienie Pionieer w mesie, klimatyzacja w mesie.
Dodatkowe wyposażenie: 2 lodówki, kostkarka do lodu, oświetlenie podwodne, oświetlenie led, wytwornica dymu, efekty dyskotekowe, 2 telewizory w kokpicie oraz mesie, materace do opalania, kamizelki dla  pasażerów, koło ratunkowe.
Wnętrze:
Na wnętrze łódki składa się 1 duża kabina składająca się z 2-osobowego łózka dziobowego i 2-osobowego łóżka rufowego. Istnieje możliwość stworzenia dodatkowego łóżka z siedzeń w kokpicie.
Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną 2 palnikową, mikrofalówkę, czajnik elektryczny oraz kostkarkę do lodu.
Dodatkowo łódka posiada prysznic na trapie, bojler, WC z prysznicem.
  Parametry techniczne:
Ilość osób 8
Ilość noclegów 4 osoby
Długość całkowita 10,97 m
Szerokość całkowita 3,63 m
Maksumalne zanurzenie 0,9 m
Silnik 862 KM (2 x 431 KM MERCRUISER 496 MAG 8,1 DTS Benzyna )
V-Max 45 węzłów, ok 85 km/h
 
black 10 line